Renwix Sp. z o.o. to spółka działająca w branży produkcyjnej od 1989 roku. Założycielem firmy jest Mariusz Brzoza, który pełnił funkcję prezesa do 2013 roku. Dzięki jego pracy firma dysponuje dużym potencjałem w zakresie technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma od początku swojej działalności zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, a obecnie rozszerzyła swoją ofertę o popularną metodę rozdmuchu.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama opakowań z tworzyw sztucznych o różnych kształtach, pojemnościach i przeznaczeniu, w technologii IML. Dzięki nowoczesnej technologii i energooszczędnym rozwiązaniom wyroby Renwix Sp. z o.o. cechują się niskim kosztem wytwarzania, a w efekcie bardzo konkurencyjną ceną towarów. Współpracujemy z firmami o międzynarodowej renomie, działającymi w różnych sektorach przemysłu gospodarczego.

W ofercie znajdują się zarówno opakowania uniwersalne, przemysłowe jak i te spełniające restrykcyjne wymogi branży spożywczej. Naszym nadrzędnym celem jest wysoka jakość produkowanych opakowań. Udaje się to osiągnąć poprzez ciągłe inwestowanie i doskonalenie zaplecza technicznego firmy. Różnorodność oferowanych przez nas produktów oraz wysokiej klasy specjaliści spełnią wymogi nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Czym się zajmujemy?

Nadrzędnym celem działania firmy jest rozwój, zarówno posiadanych przez nas technologii jak również posiadanych przez nas procesów produkcyjnych. Realizujemy zlecenia jednorazowe, a także podpisane umowy i na dzień dzisiejszy rozwijamy kierunki naszego działania poszukując nowych partnerów.

Czytaj więcej