Pojemniki przemysłowe - Renwix Pojemniki spożywcze - Renwix

W ofercie Renwix znajduje się szeroka gama opakowań
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zakład specjalizuje się w produkowaniu opakowań cienkościennych metodą wtrysku w technologii IML. Zaplecze maszynowe jest stale modernizowane przez zakupy nowoczesnych maszyn i urządzeń technicznych.

Obecnie zwiększyliśmy nasze możliwości techniczne przez podniesienie siły zwarcia i na dzień dzisiejszy siła zwarcia naszych urządzeń wynosi kolejno 130, 175, 200, 320 ton. W najbliższym czasie dokonamy zakupu urządzeń o jeszcze większej sile zwarcia. Stanowisko technologa sprawuje Pan Janusz Klimaszewski.

W bieżącym roku zarząd firmy podjął decyzję o korzystaniu z zewnętrznych źródeł usług w zakresie nowych projektów, prac remontowych i adaptacji nowych technologii. To rozwiązanie - na pozór droższe jest w praktyce najkorzystniejsze. W naszej firmie nie ma praktycznie urządzeń które nie jest serwisowane lub objęte gwarancją zabezpieczeń.

Nasze umowy i kontrakty są bezpieczne. Współpracę w tym zakresie prowadzimy z firmą Kufieta S.C. - producentem między innymi form wtryskowych.

Shini Plastigo Borche Green Box Gunther Hot Runner Technology Rexroth Bosch Group Rectus Ewikon Parker Gunter Heisskanaltechnik Fiac SpA

Czym się zajmujemy?

Nadrzędnym celem działania firmy jest rozwój, zarówno posiadanych przez nas technologii jak również posiadanych przez nas procesów produkcyjnych. Realizujemy zlecenia jednorazowe, a także podpisane umowy i na dzień dzisiejszy rozwijamy kierunki naszego działania poszukując nowych partnerów.

Czytaj więcej